+38 091 481 06 36
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Які IT-турботи юристів варто делегувати нам?
Оновлення і підтримка існуючих систем
Юридичні фірми часто використовують спеціалізоване або застаріле програмне забезпечення, яке потребує регулярних оновлень та підтримки. Ми ж забезпечуємо його безперебійну роботу.
Технічна підтримка
Забезпечуємо надійну та оперативну технічну підтримку для співробітників, які можуть не бути технічно обізнаними.
Інтеграція різних систем
Пропонуємо спеціальні рішення для інтеграції систем з зовнішніми сервісами, такими як судові документи та державні бази даних.
Контроль доступу і аудит
Щоб ви не турбувалися про внутрішню безпеку, ми постійно контролюємо, хто має доступ до певних документів і записів аудиту дій співробітників.
Доступність і надійність
Юристи часто потребують доступу до своїх файлів і систем незалежно від часу та місця. Зробимо так, щоб завжди був доступний надійний віддалений доступ, завдяки якому можна виконати ці запити в будь-який момент.
Безпека даних
Юридичні фірми зберігають велику кількість конфіденційної інформації, тому витоки даних можуть мати серйозні наслідки. Щоб цього не трапилось, ми забезпечуємо захист від внутрішніх і зовнішніх загроз.
Управління документацією
Ще мінус одна проблема з документами: налагоджуємо роботу, щоб системи були інтегровані з іншими інструментами та легко доступні для співробітників.
Відновлення після збоїв
По-перше, забезпечуємо резервне копіювання всіх даних. По-друге, розробляємо і впроваджуємо стратегії відновлення після збоїв (але робимо так, щоб вони не траплялися).
0
років надаємо кваліфіковану IT-підтримку юридичним компаніям
0
комп’ютерів юристів на підтримці просто зараз
0 /7
моніторинг серверного обладнання
0 %
гарантія збереження даних завдяки нашій backup-стратегії
Скільки це коштує?
Remote
289 грн
за 1 робочу станцію / міс.
Віддалене адміністрування офісу (Helpdesk)
Візити за потребою
Профілактичні візити
Basic
390 грн
за 1 робочу станцію / міс.
1-10 робочих станцій
Необмежена кількість візитів за потребою
1 профілактичний візит на місяць
Medium
360 грн
за 1 робочу станцію / міс.
11-30 робочих станцій
Необмежена кількість візитів за потребою
1 профілактичний візит на місяць
Large
340 грн
за 1 робочу станцію / міс.
Від 31 робочих станцій
Необмежена кількість візитів за потребою
2 профілактичні візити на місяць
Чому ми, а не штатний IT-відділ?
Економія коштів
Наша модель співпраці дозволяє вам зекономити на витратах, пов'язаних з наймом, навчанням та утриманням внутрішньої IT-команди. Вартість залежить лише від кількості послуг, які ви отримуєте. А це – в 2-3 рази менше, ніж утримання внутрішньої ІТ-команди.
Високий професіоналізм
Ми зібрали команду фахівців, які мають досвід в обслуговуванні ІТ-інфраструктури бізнесу і впораються з будь-яким завданням: від налаштування пошти до підтримки комплексної хмарної інфраструктури.
Гнучкість і адаптивність
Завдяки нашій моделі аутсорсингу ми можемо масштабувати команду, якщо ваш бізнес росте і потребує нових спеціалістів. Також ви можете регулювати напрямки співпраці, відштовхуючись від індивідуальних потреб компанії.
Захист і конфіденційність
Ми розуміємо важливість захисту даних і гарантуємо їх безпеку завдяки сучасним технологіям шифрування та політикам конфіденційності. Перед співпрацею обов’язково підписуємо договір, щоб підтвердити все офіційно.
Широкий спектр послуг
Наша команда закриває потребу у комплексному обслуговуванні ІТ-інфраструктури компанії. Вам не потрібно шукати спеціаліста під окрему задачу – варто лише повідомити про проблему і невідкладно отримаєте рішення.
Бездоганна репутація
Більшість нових клієнтів приходять до нас за рекомендацією та продовжують співпрацювати протягом багатьох років. За 13 років від нас не відмовився жоден клієнт. Вважаємо це офіційним приводом для гордості.
Калькулятор послуг
1. Кількість пристроїв:
2. Додаткові послуги:
Орієнтовна ціна за місяць:
0 грн*
*Тариф обслуговування розраховується індивідуально
Що про нас кажуть?