+38 091 481 06 36
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Які IT-турботи готельно-ресторанного бізнесу варто делегувати нам?
Високий рівень вимог до сервісу
Гості очікують безперебійного доступу до Wi-Fi, швидкого онлайн-бронювання та ефективного електронного обслуговування. Ми робимо так, щоб у вашому житті і житті клієнтів не існувало технічних збоїв і негативного досвіду.
Проведення заходів
Готелі та ресторани часто використовують IT-інфраструктуру для проведення різноманітних заходів, як от конференцій, банкетів, весіль тощо. Високошвидкісний інтернет is a must.
Інтеграція систем
Ми інтегруємо різні IT-системи для резервацій, CRM, CMS, фінансового обліку та інших операційних процесів, які потрібно, щоб забезпечити коректного функціонування всіх систем.
Менеджмент і підтримка інфраструктури
Належне управління IT-інфраструктурою, зокрема, серверами, мережею та кінцевими точками, є ключовим, особливо у розподіленому готельному ланцюгу.
Сезонність попиту
Готелі та ресторани відчувають сезонні коливання в попиті, тому IT-інфраструктура повинна бути гнучкою, щоб адаптуватися до змін у навантаженні.
Безперервна робота
Оскільки готельний бізнес працює цілодобово, потрібна IT-інфраструктура, яка може підтримувати постійну доступність послуг. І ІТ-команда, яка виконує задачі в будь-який момент
Відеоспостереження
Системи відеоспостереження є ключовими для забезпечення безпеки у готелях та ресторанах. Ми турбуємося про налаштування, щоб уникнути ситуацій з неякісним зображенням, відмовою обладнання тощо.
Кібербезпека
Захищаємо від вірусів, шпигунського програмного забезпечення та інших кібератак, які можуть завдати шкоди системам або вкрасти конфіденційну інформацію.
0
років надаємо кваліфіковану IT-підтримку готелям та ресторанам
0
комп’ютери та сервери готельно-ресторанного бізнесу на підтримці просто зараз
0 /7
моніторинг серверного обладнання
0 %
гарантія збереження даних завдяки нашій backup-стратегії
Скільки це коштує?
Remote
289 грн
за 1 робочу станцію / міс.
Віддалене адміністрування офісу (Helpdesk)
Візити за потребою
Профілактичні візити
Basic
390 грн
за 1 робочу станцію / міс.
1-10 робочих станцій
Необмежена кількість візитів за потребою
1 профілактичний візит на місяць
Medium
360 грн
за 1 робочу станцію / міс.
11-30 робочих станцій
Необмежена кількість візитів за потребою
1 профілактичний візит на місяць
Large
340 грн
за 1 робочу станцію / міс.
Від 31 робочих станцій
Необмежена кількість візитів за потребою
2 профілактичні візити на місяць
Чому ми, а не штатний IT-відділ?
Економія коштів
Наша модель співпраці дозволяє вам зекономити на витратах, пов'язаних з наймом, навчанням та утриманням внутрішньої IT-команди. Вартість залежить лише від кількості послуг, які ви отримуєте. А це – в 2-3 рази менше, ніж утримання внутрішньої ІТ-команди.
Високий професіоналізм
Ми зібрали команду фахівців, які мають досвід в обслуговуванні ІТ-інфраструктури бізнесу і впораються з будь-яким завданням: від налаштування пошти до підтримки комплексної хмарної інфраструктури.
Гнучкість і адаптивність
Завдяки нашій моделі аутсорсингу ми можемо масштабувати команду, якщо ваш бізнес росте і потребує нових спеціалістів. Також ви можете регулювати напрямки співпраці, відштовхуючись від індивідуальних потреб компанії.
Захист і конфіденційність
Ми розуміємо важливість захисту даних і гарантуємо їх безпеку завдяки сучасним технологіям шифрування та політикам конфіденційності. Перед співпрацею обов’язково підписуємо договір, щоб підтвердити все офіційно.
Широкий спектр послуг
Наша команда закриває потребу у комплексному обслуговуванні ІТ-інфраструктури компанії. Вам не потрібно шукати спеціаліста під окрему задачу – варто лише повідомити про проблему і невідкладно отримаєте рішення.
Бездоганна репутація
Більшість нових клієнтів приходять до нас за рекомендацією та продовжують співпрацювати протягом багатьох років. За 13 років від нас не відмовився жоден клієнт. Вважаємо це офіційним приводом для гордості.
Калькулятор послуг
1. Кількість пристроїв:
2. Додаткові послуги:
Орієнтовна ціна за місяць:
0 грн*
*Тариф обслуговування розраховується індивідуально
Що про нас кажуть?