+38 091 481 06 36
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Які IT-турботи страхових компаній варто делегувати нам?
Захист даних
Страхові компанії зберігають великі обсяги особистих даних клієнтів, що робить їх цільовим об'єктом для кіберзлочинців. Тому захист даних – один із наших топ-пріоритетів.
Відповідність регуляторним вимогам
Компанії повинні дотримуватися жорстких національних і міжнародних стандартів з управління даними, що вимагає від IT-систем можливості точного відстежування і звітності.
Налаштування систем аналітики даних
Страхові часто використовують і складні аналітичні інструменти. Ефективна аналітика даних потрібна для оцінки ризиків, встановлення цін на поліси та визначення шахрайства. Але вам не потрібно додатково розбиратися, як це налаштувати, ми все зробимо за вас.
Управління документообігом
Велика кількість паперових та електронних документів вимагає ефективної системи управління документацією, яка має бути інтегрована з іншими бізнес-процесами.
Безперервність роботи та відновлення після збоїв
Страхові компанії мають бути готові до швидкого відновлення роботи після будь-яких збоїв або катастрофічних подій, щоб забезпечити безперервне надання послуг клієнтам. Ми моніторимо ситуацію 24/7, щоб зреагувати максимально швидко.
Мобільність та доступність
Мобільний доступ для клієнтів та агентів підвищує рівень задоволеності клієнтів і оперативності роботи бізнесу. І ще один додатковий привід зробити вас щасливішими.
Інтеграція систем
Забезпечуємо інтеграцію різних IT-систем і платформ. Зокрема, сайту компанії, CRM, ERP та бухгалтерських системи для єдиної та ефективної робочої взаємодії.
Оновлення legacy систем
Багато страхових компаній все ще залежать від застарілих IT-систем, що ускладнює інтеграцію нових технологій і підтримку гнучкості бізнес-процесів. Ми допоможемо з переходом на сучасні альтернативи швидко і безболісно.
0
років надаємо кваліфіковану IT-підтримку страховим компаніям
0
комп’ютерів страховиків на підтримці просто зараз
0 /7
моніторинг серверного обладнання
0 %
гарантія збереження даних завдяки нашій backup-стратегії
Скільки це коштує?
Remote
289 грн
за 1 робочу станцію / міс.
Віддалене адміністрування офісу (Helpdesk)
Візити за потребою
Профілактичні візити
Basic
390 грн
за 1 робочу станцію / міс.
1-10 робочих станцій
Необмежена кількість візитів за потребою
1 профілактичний візит на місяць
Medium
360 грн
за 1 робочу станцію / міс.
11-30 робочих станцій
Необмежена кількість візитів за потребою
1 профілактичний візит на місяць
Large
340 грн
за 1 робочу станцію / міс.
Від 31 робочих станцій
Необмежена кількість візитів за потребою
2 профілактичні візити на місяць
Чому ми, а не штатний IT-відділ?
Економія коштів
Наша модель співпраці дозволяє вам зекономити на витратах, пов'язаних з наймом, навчанням та утриманням внутрішньої IT-команди. Вартість залежить лише від кількості послуг, які ви отримуєте. А це – в 2-3 рази менше, ніж утримання внутрішньої ІТ-команди.
Високий професіоналізм
Ми зібрали команду фахівців, які мають досвід в обслуговуванні ІТ-інфраструктури бізнесу і впораються з будь-яким завданням: від налаштування пошти до підтримки комплексної хмарної інфраструктури.
Гнучкість і адаптивність
Завдяки нашій моделі аутсорсингу ми можемо масштабувати команду, якщо ваш бізнес росте і потребує нових спеціалістів. Також ви можете регулювати напрямки співпраці, відштовхуючись від індивідуальних потреб компанії.
Захист і конфіденційність
Ми розуміємо важливість захисту даних і гарантуємо їх безпеку завдяки сучасним технологіям шифрування та політикам конфіденційності. Перед співпрацею обов’язково підписуємо договір, щоб підтвердити все офіційно.
Широкий спектр послуг
Наша команда закриває потребу у комплексному обслуговуванні ІТ-інфраструктури компанії. Вам не потрібно шукати спеціаліста під окрему задачу – варто лише повідомити про проблему і невідкладно отримаєте рішення.
Бездоганна репутація
Більшість нових клієнтів приходять до нас за рекомендацією та продовжують співпрацювати протягом багатьох років. За 13 років від нас не відмовився жоден клієнт. Вважаємо це офіційним приводом для гордості.
Калькулятор послуг
1. Кількість пристроїв:
2. Додаткові послуги:
Орієнтовна ціна за місяць:
0 грн*
*Тариф обслуговування розраховується індивідуально
Що про нас кажуть?